کیان سیویل | آموزش ویژگی های V-ray Next بر روی 3dmax + فیلم آموزشی
دانلود رایگان فهرست بهای 97 + فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران

آموزش ویژگی های V-ray Next بر روی 3dmax + فیلم آموزشی

26 ژوئن 2018
آموزش 3d max , معماری
116 views
بدون نظر

آموزش ویژگی های V-ray Next بر روی 3Dmax

فیلم آموزشی تهیه شده توسط کمپانی کی اس گروپ

آموزش ویژگی های v-ray next که در 13 ژوئن آماده و فراهم شد، جهت آموزش و اطلاع طراحان از ویژگی ها و قابلیت های جدید V-ray Next که به تازگی به بازار عرضه شده است و آخرین ورژن از موتور رندرگیر در نرم افزار طراحی 3D max  می باشد. این فیلم آموزشی که بصورت رایگان و به زبان انگلیسی جهت یادگیری دانشجویان و مهندسین رشته معماری و طراحی فراهم گردیده شده است به مدت 50 دقیقه می باشد که توسط یکی از بزرگترین، معروفترین و مشهورترین آرتیست های دنیا به نام Atanas tudzharov تدریس شده است.

آموزش ویژگی های V-ray Next بر روی 3dmax + فیلم آموزشی

از مهمترین نکاتی که باید قبل از توضیح در مورد فیلم آموزش ویژگی های V-ray Next گفت این است که این فیلم آموزشی V-ray مخصوص برنامه طراحی و مدلسازی سه بعدی 3D max می باشد و از قابلیت ها و ویژگی های جدید و تغییرات و امکانات این پلاگین تازه یعنی v-ray next بر روی نرم افزار 3Dmax بحث و گفت و گو می شود و نکات تازه ای را آموزش می دهد.

v-ray Next چیست؟

ویری یک پلاگین مشهور و معروف می باشد که برای برنامه تری دی مکس در ورژن های مختلف عرضه شده است. این پلاگین توسط شرکت کی اس گروپ تولید و روانه بازار شده است. وی ری به عنوان یک موتور رندر به وسیله تجزیه و تحلیل نورها و سایه های موجود در محیط مدلسازی و متریال های اختصاصی خود رندرهای واقع گرایانه ای به مهندسین و طراحانی که با نرم افزار 3D mAx در حال طراحی هستند می دهد. فیلم آموزش ویژگی های V-ray Next دارای مطالب و نکات بسیار مفیدی می باشد که حتماً در طراحی های هرچه زیباتر و واقعی تر دکوراسیون داخلی یا نمای ساختمان به درد یک مهندس معمار خواهد خورد.

حتما بخوانید  تعاریف کلی واژه های مرتبط با عملیات ساختمانی

 

 

همچنین جهت دانلود تنظیمات آماده رندر 3Dmax  با کیفیت بالا می توانید اینجا کلیک کنید.