ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت

17 جولای 2018
آزمون های نظام مهندسی
1,837 views
2 نظر

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی عمران-نظارت اردیبهشت 97

تهیه شده توسط گروه آموزشی جهش ( مهندس ضیغمی – دکترحقگو – مهندس میرزائی )

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت بصورت رایگان و با لینک مستقیم با فرمت PDF قابل دانلود می باشد. آزمون نظام مهندسی در رشته عمران – نظارت در 20 اردیبهشت سال 97 در سراسر کشور برای ورود به حرفه مهندسان برگزار گردید.آزمون های نظام مهندسی نظارت و اجرا در رشته های عمران و معماری بصورت جداگانه و مستقل در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید. لازم به ذکر است که آزمون های نظام مهندسی در رشته عمران در سه صلاحیت نظارت، اجرا، محاسبه برگزار می شود و با توجه به اهمیت بالا و درخواست بازدیدکنندگان و مهندسین عزیز به حل سوالات آزمون عمران نظارت پرداخته شده است.

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران - نظارت

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت بصورت فایل پی دی اف و کاملاً تشریحی توسط گروه آموزشی جهش تهیه و آماده شده است.پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – نظارت با توجه به اینکه این پاسخنامه در مدت کوتاهی بعد از آزمون تهیه شده در صورت هرگونه اشکال، جهت رفع ایرادات و تکمیل پاسخنامه ما را همراهی فرمایید.

آزمون  نظام مهندسی در رشته عمران با سه صلاحیت با 60 سوال که دارای نمره منفی می باشد برگزار و 150 دقیقه زمان برای نظارت و اجرا و 210 دقیقه برای محاسبات زمان داده شده است.

توجه داشته باشید که اگر در آزمون نظام مهندسی 97 به حدنصاب 50% جواب درست و قبولی در آزمون برسید، درصورتی که به دلایلی از جمله عدم وجود پایان خدمت و یا نداشتن سابقه کاری برای دریافت پروانه اشتغال اجرا، می توانید از اعتبار 4 ساله این آزمون استفاده نمایید. یعنی شما تا 4 سال بعد از برگزاری آزمون می توانید نصبت به دریافت پروانه اشتغال نظام مهندسی رشته مورد نظر خود اقدام نمایید.

حتما بخوانید  دانلود تشریحی پاسخنامه آزمون نظام مهندسی97 معماری - نظارت

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – اجرا و پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – محاسبات جهت دانلود به پست اضافه گردید و از قسمت لینک باکس زیر می توانید نسبت به دانلود رایگان فایل پاسخنامه اقدام نمایند.

مهندسین عزیز می توانید پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 رشته معماری (نظارت-اجرا-طراحی) را از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود تشریحی پاسخنامه آزمون نظام مهندسی97 معماری – نظارت

 

مشاهده مطالب زیر نیز به مهندسین عزیز اکیداً توصیه می شود :

 

دانلود رایگان مباحث مقررات ملی ساختمان (مباحث 22گانه) 

 

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان سال 97

 

لینک های دانلود:

  • ممنون از سایتتون . عالی بود . استفاده کردیم.

    • خواهش می کنم. ممنونم