کیان سیویل | دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران - نظارت
دانلود رایگان فهرست بهای 97 + فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت

17 جولای 2018
آزمون های نظام مهندسی
1,592 views
2 نظر

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی عمران-نظارت اردیبهشت 97

تهیه شده توسط گروه آموزشی جهش ( مهندس ضیغمی – دکترحقگو – مهندس میرزائی )

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت بصورت رایگان و با لینک مستقیم با فرمت PDF قابل دانلود می باشد. آزمون نظام مهندسی در رشته عمران – نظارت در 20 اردیبهشت سال 97 در سراسر کشور برای ورود به حرفه مهندسان برگزار گردید.آزمون های نظام مهندسی نظارت و اجرا در رشته های عمران و معماری بصورت جداگانه و مستقل در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید. لازم به ذکر است که آزمون های نظام مهندسی در رشته عمران در سه صلاحیت نظارت، اجرا، محاسبه برگزار می شود و با توجه به اهمیت بالا و درخواست بازدیدکنندگان و مهندسین عزیز به حل سوالات آزمون عمران نظارت پرداخته شده است.

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران - نظارت

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت بصورت فایل پی دی اف و کاملاً تشریحی توسط گروه آموزشی جهش تهیه و آماده شده است.پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – نظارت با توجه به اینکه این پاسخنامه در مدت کوتاهی بعد از آزمون تهیه شده در صورت هرگونه اشکال، جهت رفع ایرادات و تکمیل پاسخنامه ما را همراهی فرمایید.

آزمون  نظام مهندسی در رشته عمران با سه صلاحیت با 60 سوال که دارای نمره منفی می باشد برگزار و 150 دقیقه زمان برای نظارت و اجرا و 210 دقیقه برای محاسبات زمان داده شده است.

توجه داشته باشید که اگر در آزمون نظام مهندسی 97 به حدنصاب 50% جواب درست و قبولی در آزمون برسید، درصورتی که به دلایلی از جمله عدم وجود پایان خدمت و یا نداشتن سابقه کاری برای دریافت پروانه اشتغال اجرا، می توانید از اعتبار 4 ساله این آزمون استفاده نمایید. یعنی شما تا 4 سال بعد از برگزاری آزمون می توانید نصبت به دریافت پروانه اشتغال نظام مهندسی رشته مورد نظر خود اقدام نمایید.

حتما بخوانید  کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97

پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – اجرا و پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 در رشته عمران – محاسبات جهت دانلود به پست اضافه گردید و از قسمت لینک باکس زیر می توانید نسبت به دانلود رایگان فایل پاسخنامه اقدام نمایند.

مهندسین عزیز می توانید پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 رشته معماری (نظارت-اجرا-طراحی) را از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود تشریحی پاسخنامه آزمون نظام مهندسی97 معماری – نظارت

 

مشاهده مطالب زیر نیز به مهندسین عزیز اکیداً توصیه می شود :

 

دانلود رایگان مباحث مقررات ملی ساختمان (مباحث 22گانه) 

 

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان سال 97

 

لینک های دانلود:

  • ممنون از سایتتون . عالی بود . استفاده کردیم.

    • خواهش می کنم. ممنونم