ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

دانلود تشریحی پاسخنامه آزمون نظام مهندسی97 معماری – نظارت

15 می 2018
آزمون های نظام مهندسی
630 views
2 نظر

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97 معماری – نظارت و معماری – اجرا

کاری از گروه آموزشی جهش

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی که توسط گروه آموزشی جهش بصورت تشریحی و توضیحات کامل تهیه و نوشته شده است بطور کاملاً رایگان با فرمت پی دی اف و لینک مستقیم جهت دانلود در سایت قرار می دهیم. پس از انتشار سریع پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی در رشته عمران – نظارت اردیبهشت 97، هم اکنون پاسخنامه شریحی آزمون نظام مهندسی در رشته معماری-نظارت و معماری-اجرا اردیبهشت 97 انتشار یافت. با آرزوی موفقیت در تمامی آزمون ها امیدواریم از این فایل تمام استفاده را ببرید.

دانلود تشریحی پاسخنامه آزمون نظام مهندسی97 معماری - نظارتلازم به ذکر است بخاطراینکه پاسخنامه آزمون نظام بصورت تشریحی در سریعترین زمان و بصورت شخصی آماده و تهیه شده است و هنوز سازمان پاسخنامه اصلی را ارائه نداده است در صورت مغایرت در جوابها و یا داشتن نظر و پیشنهاد جهت رفع ایرادات و تکمیل پاسخنامه آزمون از همین جا می توانید با ما در ارتباط باشید.

آزمون نظام مهندسی در رشته معماری و صلاحیت نظارت در صبح روز پنجشنبه 20 اردیبهشت 97 جهت ورود به حرفه مهندسان بصورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار گردید. این آزمون به مدت 150 دقیقه زمان داشت و دارای 60 سوال تستی بود. همچنین آوردن کتاب و جزوه به آزمون آزاد بود و به اصطلاح کتاب باز بود. حداقل نمره لازم برای قبولی در آزمون نظام مهندسی و ورود به حرفه مهندسان و گرفتن پروانه اشتغال حداقل 50درصد سوالات و یا 30 پاسخ صحیح. البته لازم به ذکر است که پاسخ های اشتباه دارای نمره منفی بوده و به ازای 3 جواب اشتباه یک جواب صحیح حذف می گردد. پس درصورت پاسخ به 30 سوال صحیح نباید پاسخ اشتباهی نداشته باشید. پس از قبولی و بدست آوردن حدنصاب در آزمون در صورتی که نتوانید به دلایلی مانند نداشتن پایان خدمت و یا سابقه کار برای پروانه اشتغال اجرا، نتیجه این آزمون به مدت 4 سال محفوظ نگهداری می شود.

حتما بخوانید  کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97

جهت مشاهده پاسخنامه آزمون نظام مهندسی عمران ( نظارت – محاسبه – اجرا ) اینجا کلیک کنید.

لینک های دانلود:

  • سلام، تشکر از سایتتون . عالی بود.

  • سپاس فراوان از سایت خوبتون