ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

دانلود نقشه اتوکد ساختمان تجاری – مسکونی ( نقشه های معماری و سازه)

17 ژوئن 2018
دانلود نقشه اتوکد , معماری
291 views
بدون نظر

دانلود نقشه اتوکد ساختمان تجاری – مسکونی

نقشه های معماری و سازه + فایل محاسباتی در Etabs

نقشه اتوکد ساختمان با کاربری مسکونی – تجاری آماده دانلود می باشد. این ساختمان آپارتمانی دارای مساحت عرصه 180 متر مربع بوده و دارای 4 طبقه تک واحدی مسکونی و یک طبقه همکف با کاربری قسمتی به عنوان پارکینگ و درب ورودی و سه دهنه مغازه دوبلکس می باشد. سازه این ساختمان اسکلت بتنی می باشد و موقعیت ملک جنوبی می باشد.دانلود نقشه اتوکد ساختمان تجاری – مسکونی ( نقشه های معماری و سازه)

نقشه اتوکد این پروژه ساختمانی در نوع نقشه های معماری و نقشه های سازه ای در انواع شیت های اجرایی و معماری و سازه ای آماده دانلود می باشد. همچنین در فایل های موجود در لینک دانلود فایل محاسبات و طراحی سازه ای با نرم افزار ETABS موجود می باشد که می توانید با بصورت رایگان و با لینک اختصاصی از سایت تخصصی مهندسی عمران و معماری دانلود نمایید.

نقشه اتوکد معماری این پروژه شامل پلان مبلمان تیپ طبقات – پلان طبقه بندی – پلان شیب بندی – پلان پارکینگ – نمای ساختمان از زوایای مختلف – انواع دتایل های اجرایی و جزئیات ساختمان از قبیل : دتایل چاه جذبی، دتایل اجرایی کفشور، جزئیات اجرایی دودکش در پشت بام.

نقشه اتوکد این ساختمان مسکونی – تجاری با ضوابط و استانداردهای نقشه کشی طراحی و ترسیم گردیده به همراه محاسبات سازه ای که با نرم افزار Etabs  انجام گرفته، مورد تأیید سازمان نظام مهندسی و طبق آخرین ضوابط طراحی سازه می باشد. این پروژه طبق اصول و مبانی شهرسازی توسط نظام مهندسی تأیید و از شهرداری مربوطه مجوز ساخت و پایان کار دریافت کرده است.

حتما بخوانید  نقشه اتوکد آپارتمان مسکونی 3 طبقه مطابق با ضوابط شهرداری

هرگونه کپی برداری از نقشه و مطالب توسط سایت های مشابه بدون ذکر منبع غیرمجاز بوده، زیرا تمامی نقشه ها بصورت اختصاصی توسط دفاتر مهندسی مرتبط با سایت ترسیم گردیده و تمامی حقوق آثارش محفوظ است.

 مهندسین عزیز می توانید جهت دانلود آخرین ورژن ETABS 2017 کلیک کنید.

لینک های دانلود:

راهنمای نصب:

رمز فایل : www.kiancivil.com