ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری

4 می 2018
اخبار , عمران , معماری
961 views
بدون نظر

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان

اطلاع رسانی زمان ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری 97

(درصورت اعلام شروع ثبت نام آزمون 97 اطلاع رسانی خواهد شد)

آزمون کارشناس رسمی دادگستری چندین سال است طی دوره هایی در کشور برای به خدمت گرفتن افراد کارشناس، مجرب و متخصص در رشته های مختلف برگزار می شود. افراد دارای پروانه کارشناس رسمی دادگستری با اعلام نظر فنی و تخصصی خود در مورد مسائل فنی مرتبط با رشته خود به صادر شدن عادلانه رأی قاضی در مسائل فنی و تخصصی کمک می کند.

لازم به ذکر می باشد که کارشناس رسمی دادگستری شغل نیست و حرفه و تخصصی است که فرد واجد شرایط پس از طی آزمون و دریافت مدرک کارشناس رسمی دادگستری می تواند در امور پرونده های تخصصی اعلام نظر نماید.

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری

زمان ثبت نام و اعلام نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری 96 

ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 96 از تاریخ 18 دی الی 9 بهمن 96 انجام گردید و در زمان 11 اسفند 96 طی دو مرحله صبح و عصر بصورت غیر متمرکز و منطقه ای در 17 رشته برگزار گردید. این رشته ها شامل : راه و ساختمان (عمران)، تاسیسات ساختمانی، امور معادن، کشاورزی و منابع طبیعی، آتش نشانی و آتش سوزی، امور گمرکی، امور ثبتی، امور بانکی، اسلحه شناسی، بررسی اصالت خط، امضاء و اثر انگشت، برق الکترونیک و مخابرات، برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات، لوازم خانگی و اداری، حسابداری و حسابرسی، کامپیوتر و فن آوری اطلاعات، وسایل نقلیه، تصادفات و امور نفقه می باشد.

حتما بخوانید  نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل 1397 تحت اکسل و رایگان

نتایج آزمون از سامانه مرکز مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان رسمی  متقابلاً اعلام خواهد شد و شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون کتبی باید در گزینش و مصاحبه نیز شرکت کنند.

قابل توجه مهندسین عمران و معماران گرامی در صورت باخبر شدن از زمان ثبت نام آزمون کارشناس رسمی دادگستری 97، در همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

منابع احتمالی آزمون راه و ساختمان :

سازه های بتن آرمه – سازه های فولادی – ژئوتکنیک و خاک و پی  – نقشه برداری،راه سازی و روسازی راه

– مصالح و مواد ساختمانی   –  قوانین و ضوابط حقوقی مرتبط با ساخت و ساز  – روش های اجرای ساختمان  –  تاسیسات و استانداردهای ساختمانی  – ایمنی – مقاومت مصالح – تحلیل سازه – بارگذاری،زلزله ،مبحث۸ آیین نامه 2800 – تنظیم شرایط محیطی

باتوجه به عدم وجود منبع امتحانی رسمی برای آزمون، تنها اکتفا به منابع بالا کافی نبوده و نیاز به سطح معلومات گسترده تری می باشد.