ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

دانلود رایگان فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی

10 می 2018
فرم های مورد نیاز
246 views
بدون نظر

دانلود رایگان نمونه فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی

با قابلیت اعمال تغییرات و ویرایش متن قرارداد در نرم افزار Word

فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی بصورت رایگان و با قابلیت ویرایش در برنامه های متنی جهت دانلود و استفاده مهندسین، پیمانکاران و کارفرمایان محترم تهیه و آماده سازی گردیده است. هر فعالیت کاری موفق و سودآور که نتیاج مطلوبی را در پی دارد ابتدا نیازمند تنظیم و نوشتن قرارداد کاری می باشد. در این قرار داد باید تمامی کارهایی که باید انجام دهید و در قبال انجام کار مطالباتی که از کارفرما را دارید باید به طور کامل و شفاف قید و ذکر کنید. حال اگر یک شرکت مهندسی عمرانی در زمینه ساخت و ساز سازه های بتن آرمه می باشید می توانید با دانلود رایگان فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی با آسودگی خاطر دوطرفه با پیمانکار قرارداد کاری ببنید.

دانلود رایگان فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی

فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی موجود در سایت که آماده دانلود می باشد این قابلیت را دارد که با توجه به ویژگی ها و متراژ مختلف پروژه اختصاصی خود نسبت به ویرایش و تغییرات در بندهای آن اقدام نمایید.

از مفاد مهم فرم قرارداد اجرای اسکلت بتنی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشخصات کارفرما و مالک – مشخصات و موضوع قرارداد – مشخصات فنی پروژه – اسناد و مدارک قرارداد – مدت قرارداد – تعهدات پیمانکار – تعهدات کارفرما – مبلغ قرارداد – حل اختلاف و فسخ قرارداد.

از مهمرین مواردی که در مشخصات فنی پروژه ذکر شده موارد زیر را یادآوری می کنیم :

1- عملیات قالب برداری و برچیدن پایه ها باید گام به گام ، بدون اعمال ضریب نیرو و ضربه و طوری باشد که اعضاء تحت اثر بارهای ناگهانی قرار نگیرند .

حتما بخوانید  دانلود رایگان فرم قرارداد بتن ریزی

2- سنگدانه های مصرفی در ساخت بتن باید با مشخصات تعیین شده در مبحث پنجم مقررات ملی ساختمانی ایران تحت عنوان ( مصالح و فرآورده های ساختمانی ) و همچنین با ضوابط تعیین شده در آیین نامه بتن ایران مطابقت داشته باشد .

لینک های دانلود: