ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

دانلود رایگان فهرست بهای 97 + فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97

17 آگوست 2018
عمران , فرم های مورد نیاز
919 views
بدون نظر

دانلود رایگان فهرست بهای 97 تمامی رشته ها

به همراه فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97

دانلود رایگان فهرست بهای 97 به همراه فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97 به منظور استفاده تمام مهندسین که در اواخر اسفند ماه سال 96 توسط سازمان برنامه و بودجه کشور انتشار یافت، آماده می باشد.

مهندسین برای ارائه قیمت پیشنهادی و صورت وضعیت کارهای انجام شده و تعدیل در مناقصات پروژه های عمرانی نیازمند استفاده از فهرست بهای ارائه شده توسط سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد.

فهرست بهای پایه هرسال، معمولاً در آخرین روزهای سال منتشر می شود و از همین رو فهرست بهای سال 97 در آخرین روزهای اسفند 96 منتشر و ارائه شد.

دانلود رایگان فهرست بهای 97 + فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97

دانلود رایگان فهرست بهای 97 و فایل EXEL فهرست بهای ابنیه 97

فهرست بهای 97 و فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97 با فرمت PDF با لینک مستقیم در آپدیت جدید به سایت اضافه شده است برای رشته های زیر آماده می باشد :

1- رشته ابنیه 2- رشته تأسیسات برقی 3- رشته تأسیسات مکانیکی 4- رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه 5- رشته شبکه توزیع آب 6- رشته شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب 7- رشته آبیاری و زهکشی 8- رشته آبیاری تحت فشار 9- رشته راهداری 10- ساخت و ترمیم قنات 11- رشته چاه 12- رشته سدسازی 13- انتقال و توزیع آب روستایی 14- آبخیزداری و منابع طبیعی 15- خطوط انتقال آب 16- نگهداری، تعمیر روسازی و ابنیه خطوط راه آهن 17- رشته ترمیم و بازسازی نوار حفاری معابر شهری.

پایه و اساس عقد قرار داد و شرکت در مناقصه در رشته های عمرانی قیمت ها و مبلغ هایی است که به استناد ماده 23 قانون برنامه و بودجه به وسیله سازمان برنامه و بودجه به نام فهرست بهای سالانه تهیه می گردد و به تمامی دستگاه های اجرایی کشور ارائه می گردد.

حتما بخوانید  فیلم آموزش کارکرد آسانسور در زمان قطع برق و نجات افراد درون آسانسور

با دانلود رایگان فهرست بهای 97 می توانید قیمت تمامی پروژه های عمرانی را که برای سازمان ها و ارگان های دولتی انجام می دهید و یا حتی ممکن است برای اشخاص یا ارگان ها و شرکت های خصوصی انجام می دهید را به دست آورده و به عنوان مرجع و اساس قیمت گذاری فعالیت های خود قرار دهید.

در جدیدترین به روز رسانی مطالب سایت، فایل اکسل فهرست بهای ابنیه 97 را هم جهت استفاده با امکان ویرایش و تغییر و کپی کردن متن فهرست بها بصورت رایگان آماده دانلود کرده ایم.

لینک های دانلود:

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,