ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 – 98 و تاریخ برگزاری آزمون برای ورود به حرفه مهندسین پایه3
دانلود مجموعه کامل نمادها و علائم اختصاری در اتوکد با فرمت DWG و رایگان
دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 97 عمران – نظارت
آموزش نرم افزار Civil 3D / آموزش رایگان برنامه های تخصصی مهندسی عمران
50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

13 جولای 2018
آموزش های معماری
265 views
بدون نظر

50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

آموزش استفاده از فضاها در مدل سه بعدی 

پلان سه بعدی پارتیشن بندی آپارتمان 4 خوابه به منظور آموزش نحوه استفاده از فضاها و چگونگی چینش و تفکیک فضای داخلی ساختمان آماده دانلود می باشد. در این پست یک فایل حاوی 50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه بصورت فایل تصویری تهیه و آماده سازی شده است که دارای حجم بسیار پایینی می باشد و می توانید با کلیک بر روی لینک موجود د پایین صفحه نسبت به دانلود رایگان و با لینک مستقیم اقدام نمایید.

50 مدل پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان آپارتمان 4خوابه

در نقشه پلان سه بعدی پارتیشن بندی انواع چیدمان ها و استفاده از فضاهای موجود ارائه شده است که مهندسین معماری و طراح یا نقشه کش می تواند با تلفیق این پلان ها یک نقشه پارتیشن بندی اختصاصی برای ملک خود ایجاد نماید.

تعریف پارتیشن بندی :

پارتیشن به معنای قسمت بندی و جداسازی ست. با استفاده از پارتیشن بندی میتوان از فضای مورد نظر استفاده بهینه نمود. مثلا فضاهای بزرگ را میتوان به چند قسمت تقسیم بندی کرد و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. از پارتیشن بندی در انواع مکان های اداری, مسکونی و غیر مسکونی میتوان استفاده نمود و با تفکیک فضا چندین فضای کاربری طراحی و ایجاد کرد.

با توجه به اینکه تصاویر پلان سه بعدی پارتیشن بندی برای آپارتمان های 4 خوابه می باشد، بدین معنی است که این واحدهای مسکونی دارای ابعاد و مساحت بزرگی می باشد و نحوه فضاسازی و اختصاص اتاق و تیغه بندی قسمت های مختلف ساختمان به نسبت آسانتر و امکان اختصاصی سازی در انواع مختلف چینش می باشد. در قسمت های بعدی پلان سه بعدی پارتیشن بندی و چیدمان واحدهای 3 خوابه، واحدهای 2 خوابه و واحد های تک خوابه را جهت دانلود رایگان آماده می کنیم. امید است نهایت استفاده را از این مطلب برده باشید.

حتما بخوانید  ضوابط طراحی معماري برای مناسب سازی فضاها ویژه معلولین جسمی

لینک های دانلود: